-10% на настінні планери ➤ | Знижки до -20% на всі постери ➤

Чашки для жінок в інтернет-магазині «Dreams»

Категорії товарів
Здесь ничего нет :(

Чашки для жінок: відкрий для себе таємницю

Креативні чашки в подарунок для жінок і дівчат в інтернет-магазині Дримс Скільки раз тобі доводилося підносити чашку в якості подарунка. Припускаємо, що чимало. А скільки разів тобі вдалося з таким подарунком потрапити в ціль? На жаль, ми допускаємо, що небагато.
Хоч ти і засмучувався, коли ставав свідком того, що твоя чашка обростає пилом на полиці кухонної шафки, ти все ж знову йшов і вибирав ємність для кави, чаю та інших напоїв.

Тому що насправді це дуже потрібний і практичний подарунок, але як зробити його, при цьому, максимально приємним і радісним? Не переживай, ми відкриємо тобі цю таємницю.

Взагалі, вважається, що чаювання зародилося в Китаї, а згодом, завдяки йому, з’явилися в світі і чашки. Спочатку жителі Китаю заварювали чай в невеликих чайниках, а пили приготований напій прямо з носика. І тільки коли чай став експортуватися на Захід, люди почали використовувати для його вживання чашки.

У Китаї навіть прийнято завжди мити руки перед тим як взяти чашку. Крім того, не можна використовувати посудомийну машину для їх миття. Чашки миють м’якою губкою, щоб вони могли довго прослужити.

Уяви, якщо навіть китайці з таким трепетом ставляться до даного предмету, наскільки цінним є подібний сюрприз.

Кожна жінка, незалежно від віку і соціального стану, використовує посуд:

А цінність чашки запросто можна надати за допомогою напису, висловлюючи на ній свої щирі почуття або піднімаючи настрій. Адже за допомогою принта на подарунку, у тебе є можливість сказати багато іншої людини. Наприклад, мамі, бабусі і сестрі ти можеш ще раз нагадати, що вони найкращі. А чашка для колеги дівчини здатна підкреслити, що вона сильна і незалежна. Така гуртка легко прикрасить собою інтер’єр, і буде нагадувати про приємні хвилини життя.

З нами ти більше не зможеш помилитися у виборі такого простого подарунка!

Чашка для подруги – теплі дружні розмови

«Тисяча галонів чаю і п’ятсот печива – цілком достатньо для однієї дружби».
Не дарма так писав у своїй книзі Рей Бредбері, адже дійсно найтепліші дружні розмови з друзями ми ведемо за чашкою ароматного чаю. До речі, ти вже подарував своїй подрузі кухоль, за якою ви разом влаштуєте такі душевні посиденьки?

Якщо немає, то ми з радістю тобі допоможемо в цьому питанні.
Для прикраси чашки для подруги в хід підуть будь-які «прикольні» вираження, смішні висловлювання. Стильні гуртки все більше замінюють в повсякденному житті класичні чашки, а можливість нанести на ці предмети веселі написи зробила їх найпопулярнішим подарунком з будь-якого приводу.

Чашка для кращої подруги зможе викликати посмішку за допомогою таких кумедних написів, як:

  • «girls can be heroes too»;
  • «ой, все»;
  • «Сильна і незалежна»;
  • «Шалена імператриця».

Серед прислів’їв є така, яка безпосередньо говорить про культуру чайної церемонії: «У хорошій посуді і чай смачніше». Тому хороша чашка для подруги – це прекрасний шанс подарувати їй задоволення від смачного вмісту. Ми знаємо: той, хто зважився купити подібний подарунок – не помилився і не дарма витратив гроші.

Чашка для дівчини: зігрій її руки

Найкращий вечір – це вечір з теплим чаєм і теплим людиною. Отже, уяви: ти в великосвітської вітальні з коханою, де по чашках вже розливають чай і розмовляють про кохання…
Одразу захотілося щось подібне привнести в реальність, чи не так? А для початку не завадило б вибрати в якості подарунка чашку для дівчини, щоб вона була відображенням твоїх почуттів, була показником твоїх щирих відносин, і викликала справжню симпатію.

Тобі варто знати, що прикольна чашка для дружини повинна мати білий фон. Уявляєш, навіть колір чашки має величезний вплив на сприйняття смаку! На думку дослідників, колір чашки може визначити різницю між поганою і винятковою кавою. Наприклад, в Австралії провели експеримент, вивчивши смак кави в чашках білого і синього кольорів, а також в прозорою. Біла чашка асоціювалася з більш інтенсивним смаком кави, а прозора отримала найменшу кількість балів. Тому не дивуйся, що весь асортимент наших кухлів на тлі білого кольору.

Взагалі, за яким принципом ти вибираєш чашки? Напевно, начальниці – подорожче, подрузі – зі змістом, а коханій – з натяком. В такому випадку, прикольна чашка для дружини може натякнути їй, що вона для тебе є шалений імператрицею або кращої в світі. Але найголовніше, щоб чашка для дівчини зберігала думки про тебе і позитивні емоції, часто наповнювалася улюбленим напоєм і зігрівала її руки.

Отже, в інтернет-магазині «Dreams» ти можеш легко і швидко купити чашки для жінок з відправкою в Київ, Львів, Черкаси, Запоріжжя і по всій Україні.

Навчися говорити про свою любов і вдячність мовою кераміки!

У нас можна купити чашку для мами, сестри, бабусі, подруги, коханої жінки або іншої дівчини, яка дорога тобі.

У нашому магазині Дрімс ти можеш знайти багато оригінальних чашок для дівчат з доставкою по всій Україні. Ми відправляємо посилки за допомогою сервісів "Нова пошта" та Justin.

В інтернет-магазині «Dreams» чашки для дівчат коштують 170 грн. Однак у нас часто бувають акції, під час яких вони стоять ще менше. Дивись в нашому інтернет-магазині найкраще.