-10% на настінні планери ➤ | Знижки до -20% на всі постери ➤

Оплата та доставка

Порядок дій:

Після оформлення замовлення на сайті ти отримаєш листа на електронну пошту з підтвердженням замовлення, і ми приступимо до його обробці і зв’яжемося з тобою. Дата відправки залежить від наявності товару.

Ми відправляємо наші замовлення на протязі 3-х робочих днів (якщо на етапі обробки замовлення виникає додаткова інформація про терміни відправки – ми відразу повідомимо тобі).

Якщо в момент перевірки клієнта не влаштовує товар – він може повернути його нам, при цьому інтернет-магазин «Dreams» зобов’язується повернути повну передоплату замовлення з урахуванням вирахування суми, витраченої на витрати з доставки замовлення до клієнта і назад.

Якщо в момент перевірки, виявляється, що товар не відповідає заявленій позиції або ж не має зазначених характеристик – то інтернет-магазин «Dreams» зобов’язується повернути повну передоплату замовлення.

При замовленні від 900 грн. в нашому інтернет-магазині діє безкоштовна доставка до твого відділення Нової пошти або УКРПОШТИ.

Наявність товарів:

Ми робимо все можливе, щоб асортимент продукції, представленої на нашому сайті, відповідав нашому запасу.

Однак можуть бути випадки, коли товар привозиться індивідуально для клієнта або резервують – якщо це так, ми негайно повідомимо тобі.

Методи оплати:

Банківський переказ – оплата проводиться шляхом переказу коштів на банківську карту.

Оплата при отриманні – накладений платіж.

Способи доставки:

У нас доступні – доставка перевізниками “Нова пошта” та УКРПОШТА.

Самовивіз:

На даний момент точка самовивізу не працює.