-15% на настінні планери ⇒

Гарантії та повернення товарів

Гарантії:

Ми повністю відповідаємо за всю відправлену продукцію і гарантуємо якісний товар.

Для того, щоб дізнатися гарантійні зобов’язання або терміни гарантії на потрібну продукцію, потрібно буде зв’язатися з нами за телефоном +38 (095) 903-45-40, або за допомогою месенджерів. Деякі товарні позиції виключаються з гарантії і повернення.

Повернення:

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”. Ти маєш право повернути товар протягом 14 робочих днів (починаючи з дня, наступного за отриманням товару). Повернення вартості товару буде проведено після отримання повернутого товару.

Щоб повернути товар, достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Будь ласка, вкажіть номер вашого замовлення, дату покупки, ваше ім’я і контактні дані, товар, який ви хочете повернути, і причину. Якщо в момент перевірки клієнта не влаштовує товар – він може повернути його нам, при цьому інтернет-магазин «Dreams» зобов’язується повернути повну передоплату замовлення з урахуванням вирахування суми, витраченої на витрати з доставки замовлення до клієнта і назад.

Якщо в момент перевірки, виявляється, що товар не відповідає заявленій позиції або ж не має зазначених характеристик – то інтернет-магазин «Dreams» зобов’язується повернути повну передоплату замовлення.

Умови повернення:
Товар повинен бути повернутий у невикористаний стані з оригінальною упаковкою.

У разі порушення перерахованих вище умов, інтернет-магазин «Dreams» залишає за собою право відмовити в задоволенні вимог клієнта.

Як тільки ми отримаємо і перевіримо ваш товар, ми негайно здійснимо повернення грошових коштів на вказаний номер банківської карти.

Ця політика може бути змінена в будь-який час відповідно до правил і положень, що регулюють «Онлайн-продажу».

Якщо у тебе є які-небудь питання до інтернет-магазину «Dreams», то просимо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом, включаючи номер телефону +38 (095) 903-45-40, месенджери прив’язані до цього номеру, а також пошту
shop. dreamsland@gmail.com.