-15% на настінні планери ⇒

Інтер'єрні постери в інтернет-магазині «Dreams»

Фільтрувати за ціною
Категорії товарів

Показано 1–9 із 30

Інтер’єрні постери – додай краси у будинок

Інтер'єрні постери в інтернет-магазиніЯкщо ви бажаете прикрасити свій сучасний інтер’єр, один із способів зробити це – додати настінні прикраси. Від скульптурних дзеркал до гобеленів і сімейних фотографій – варіанти прикрасити свій будинок настінним декором безмежні.

Один із варіантів, який стає дуже популярним серед домовласників – це інтер’єрні постери . При правильному підвішування вони можуть служити центром уваги в кожній кімнаті вашого будинку і спонукати відвідувачів до розмови. Вони не тільки виглядають сучасно і шикарно, але також можуть допомогти приховати будь-які недоліки, які можуть бути на ваших стінах.

Однак, незважаючи на те, що повісити постери здається дуже простим завданням, є деякі правила, яким ви повинні слідувати, прикрашаючи свій житловий простір цим настінним орнаментом. Щоб домогтися успіху, ознайомтеся з нашим керівництвом, в якому представлені кілька ідей про те, як прикрасити стіни плакатами і перетворити свій будинок в оазис індивідуального стилю.

Сучасне завдання – постери в кожну кімнату

Інтер’єрні плакати не можна вішати тільки в вітальні. Насправді, в інших кімнатах можуть бути порожні місця, які б чудово виглядали, якби вони були прикрашені постером. Наприклад, ваша спальня вважається вашим особистим простором, тому ви повинні створювати атмосферу для спальні, грунтуючись на тому, ким ви є як особистість. Отже, якщо ви любите надихаючі цитати, вам слід повісити мотиваційні постери для інтер’єру, які дадуть вам ранкову мотивацію і додадуть вам необхідний заряд енергії.

Ще одна кімната, куди ви повинні помістити постери, – це ваша кухня. Кожен прийом їжі може бути приємнішим, якщо ви подивитеся на плакат із зображеннями природи, щоб підкреслити заспокійливу атмосферу, яку пропонує ця кімната.

Ще одна річ, яку ви повинні враховувати при декоруванні стін – це знайти необхідне місце для демонстрації своїх інтер’єрних постерів. Як правило, домовласники найчастіше вішають ці настінні елементи над коморами, камінами або диваном. Ваші можливості не повинні бути обмежені. Наприклад, в залежності від розміру постера ви також можете прикрасити полиці або мудборди красивим твором мистецтва, яке органічно впишеться в ваш сучасний інтер’єр.

Як прикрасити інтер’єр будинку?

Насправді, є просте правило щодо підвішування декору стін, де говориться, що ви повинні вішати його на лінії огляду. Нарешті, якщо ви дійсно хочете підкреслити прикрасу на стіні, ви можете встановити світлодіодне освітлення, яке буде висвітлювати плакат і залучати додаткову увагу, коли до вас приходять люди.

Експериментуючи з різними способами розвішування постерів, ви можете створити тему, яка буде відображати вашу індивідуальність і зробити ваш будинок гармонійним.

Повісити їх на горизонтальній прямій лінії – не єдиний спосіб ними похвалитися. Є незліченна безліч способів розташувати плакати на стіні, щоб створити гарний макет. Наприклад, ви можете розташувати їх симетрично в сітці з плакатами однакового розміру та форми. Або, якщо у вас більш вузький простір, ви можете відобразити їх вертикально в стовпці. Нарешті, якщо ви хочете створити несподіваний художній інтер’єр, ви можете з’єднати дві порожні стіни, повісивши свої твори мистецтва в кутах цих стін.

Основна мета цього простого настінного предмета – додати кольору в будь-яку кімнату, особливо в кімнату з мінімалістичним дизайном. Фактично, інтер’єрні постери включають в себе широкий спектр кольорів, які ви можете використовувати, щоб узгодити їх з інтер’єром. Застосовуючи більш зібраний підхід і синхронізуючи кольору, ви створите лінійний і лаконічний стиль в своєму будинку.

У нашому інтернет-магазині можна замовити постери з природою, містами, абстракцією, мотиваційними написами та інші. Всі постери доступні в форматах А4, А3 і А2, а також з ракой або без рамки. Підбирай кращі для свого інтер'єру.

Ти можеш знайти багато ексклюзивних інтер'єрних постерів в рамці та плакатів без рамки в інтернет-магазині Дрімс, з доставкою по всій Україні. Ми відправляємо посилки за допомогою сервісів "Нова пошта" та Justin.

В інтернет-магазині «Dreams» постери коштують від 100 грн. Однак у нас часто бувають акції, під час яких вони стоять ще менше. Дивись в нашому інтернет-магазині подарунків і декору найкраще.