Нові товари "з Україною в серці" ->

Мотиваційні плакати в інтернет-магазині «Dreams»

Фільтрувати за ціною
Категорії товарів

Показано 1–9 із 20

Мотиваційні постери – крила мрії

Все залежить тільки від тебе, від твоїх бажань і дій.
Пам’ятаєш дитинство? Ти всіляко ігнорував обмеження цього світу, енергія завжди щось винаходила, уяву вирувало. Ти нічого не боявся і вмів літати.

Мотиваційний плакати з цитатами в магазині Дримс А як ти фантазував! Вірив, що у тебе все вийде. А якщо не виходило – починав робити заново. Або переключався на нові ідеї, не боячись поразок.

А пам’ятаєш, як ти мріяв про подарунки на Новий рік? В першу чергу, сідав, і писав лист Діду Морозу. Писав, вірячи в те, що мрії здійсняться. Тобто ставив мети і заявляв про них письмово. Тепер головне питання: чому ти не пишеш про свої цілі сьогодні, чому не так віриш, що все вийде?

З цієї причини ми пропонуємо тобі помріяти про що за допомогою мотиваційних плакатів, які стимулюють творчість, розвивають таланти і наповнюють вітрила життя позитивним вітром.

Мотиваційні постери – це нетривіальна ідея і прекрасний елемент декору, який впишеться в такий сучасний інтер’єр, як:

 • лофт;
 • скандинавський стиль;
 • хай-тек;
 • еклектика;
 • кантрі.

Іншими словами, які б мотивували постери служать прикрасою кімнат, звертають увагу кожного і містять важливе смислове значення. Маленький принц говорив, що всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає. Зате онлайн-магазин «Dreams» допоможе повернути тобі крила мрії, які ти забув в дитинстві!

Мотиваційні плакати: думай масштабно, мрій про великий

У міру того, як люди стають старше, вони все більше шукають мотивацію у інших. Ми підживлюємо один одного енергією, підштовхуємо один одного йти далі.
Якщо ти знаєш, що хтось із твоїх друзів і близьких потребує такого поштовху, візьми мотивуючий постер і додай трохи задоволення в життя і на стіни дорогих людей. Його можна використовувати де завгодно:

 • у вітальні;
 • на кухні;
 • за письмовим столом;
 • в робочому кабінеті;
 • в дитячій кімнаті.

Мотиваційні постери українською мовою з кумедними написами – стильні подарунки на будь-який захід, а також стимулюватимуть твого друга чи близької людини для досягнень в роботі, спортивної діяльності, бізнесі та інших життєвих сферах. Подарунок-мотивація стане кращим рішенням, і напевно зможе виділитися серед інших подарунків.

А якщо ти сам маєш потребу в мотивації, то тобі обов’язково потрібно купити надихаючий плакат з цитатами і змінити свій світ. Насувається крайній термін в здачі проекту? Подивися на стіну і згадай, що потім ти зможеш випити хороше пиво з хорошими друзями. Така думка обов’язково зігріє душу і додасть сили. Відчуваєш почуття стресу? Не хвилюйся, адже є постер, який нагадує тобі про наявність музики в твоєму житті! Варто надіти навушники, виставити потрібну гучність, вибрати улюблену пісню і натиснути на кнопку «play», як мінорний лад зміниться на мажорний. Зазнав невдачі на шляху до заповітної мети? Подивися на постер, який закликає до мрій, віднови всі свої сили і доможися бажаного.

Слова мають величезний вплив на життя, мотивують маси і змінюють історію за раз лише одним реченням. Яскраві цитати, які змінюють правила гри і задають новий хід твоїм діям, – це мистецтво. Тому мрій про великий, ігноруй неможливе, відкидай неймовірне і ставай нестримним, за допомогою мотивуючих плакатів
Ми знаємо, що ти можеш!

Мотивуючі постери українською: в житті можливо все

Мотиваційні плакати можна знайти по всьому світу, і вони застосовуються різними групами для різних цілей:

 • менеджери використовують їх для підвищення продуктивності і морального духу;
 • спортсмени використовують, щоб старанніше тренуватися;
 • студенти, в основному, – щоб посміятися.

Такі постери можна вішати не тільки вдома, але і в офісі. Існує безліч організацій, які відкрили для себе ефективність надихаючих плакатів. Підприємства, наприклад, поширюють їх, щоб сприяти популяризації свого бренду. Хоча розвішування плаката саме по собі не зробить тебе багатшими, розумнішими чи успішнішими, але навіть наукою доведено, що надихаючі постери можуть викликати певні дії, наприклад, підйом по сходах замість ліфта.
Нерідко вішають мотивуючі плакати в офіс, тому керівництво їх купує для мотивації своїх співробітників і, разом з тим, щоб прикрасити приміщення.
А цікаві написи на плакатах, будуть наповнювати життя колективу бадьорістю, стимулювати робочий процес і вносити позитивні емоції і енергію. І навіть якщо ця фраза вже рік висить перед очима, її дієвість не знижується, а тільки підвищується. Вибирай мотивуючі постери в інтернет-магазині «Dreams» з відправкою до Києва, Львова, Дніпра, Полтави, Запоріжжя та по всій Україні.

Допоможи собі зрозуміти, що в житті можливо все!

У нас можна купити мотиваційні плакати з цитатами, постери для жінок або чоловіків, постери для будинку або офісу, а також креативні і забавні постери для себе або для подарунка. У нашому магазині доступні постери в рамках і без рамок, в форматах: А2, А3 і А4.

У нашому магазині Дрімс ти можеш знайти багато мотивуючих постерів з доставкою по всій Україні. Ми відправляємо посилки за допомогою сервісів "Нова пошта" та Justin.

В інтернет-магазині «Dreams» плакати і постери коштують від 80 грн. Однак у нас часто бувають акції, під час яких вони стоять ще менше. Дивись в нашому інтернет-магазині найкраще.