-10% на настінні планери ➤ | Знижки до -20% на всі постери ➤

Чашки в інтернет-магазині «Dreams»

Категорії товарів
Здесь ничего нет :(

Прикольні чашки: ковток енергії

Протяжної позіхання – явний сигнал того, що тобі потрібен міцний чай або каву. А щоб сам напій надавав велику бадьорість і енергію, пропонуємо випивати вміст з креативної чашки.

Це занурить тебе в святкову атмосферу і зарядить позитивним емоційним настроєм. До того ж, така гуртка буде привертати увагу і інтерес оточення, і створювати теплу сімейну атмосферу в твоєму будинку або офісі.

Ти можеш не самостійно починати свій день з ароматною кавою, а й купити оригінальну чашку для:

 • хлопця або чоловіка;
 • дівчини або дружини;
 • батьків, бабусь і дідусів;
 • братів і сестер;
 • дітей;
 • друзів;
 • колег і начальника;
 • вчителя.

Незвичайні гуртки перетворять звичайне чаювання в привід для веселого настрою!

Чашки на подарунок: магія настрою

Оригінальні чашки на подарунок З давніх-давен гуртки служили універсальним подарунком для різного роду відносин і подій. Їх можна презентувати з будь-якого приводу, ніби то:

 • новий рік;
 • день народження;
 • день захисника;
 • 8 березня;
 • професійне свято;
 • пам’ятна дата;
 • будь-який важливий для одержувача день.

Той факт, що багато людей люблять каву або чай, робить такий подарунок позитивним з усіх боків. Адже чашки на подарунок є не тільки корисними і практичними, але і майже у кожного вони асоціюються з теплом, затишком, домашнім вогнищем. Коли ти даруєш креативні чашки, ти передаєш одержувачу незримий, але особливий контекст. Наприклад, для закоханих воно означає теплоту почуттів і душевну близькість, для друзів – фортеця і значимість дружби, а для рідних – ніжне прояв турботи і твоє бажання їх завжди зігрівати своєю увагою.
Крім того, ти можеш подарувати креативну чашку самому собі, і щодня насолоджуватися магією чудового настрою.

Чашки на замовлення: дай волю фантазії

Без винятків, прикольні чашки завжди стануть прекрасним вибором подарунка, особливо якщо творчо підійти до процесу їх підготовки. В цьому плані тобі допоможуть чашки на замовлення. У любителя незвичайних подарунків напевно викличе цілковитого захоплення гуртка з написом або малюнком.

Думаючи над таким подарунком, уяви людини, для якого він адресований, і дай волю своїй фантазії. Така тактика обов’язково допоможе тобі знайти ключ до успіху.

Тим, хто днями розмірковує над сюрпризом для коханої людини, можна запропонувати замовити парні гуртки, які своїми малюнками будуть доповнювати один одного.

Прикольні чашки для чоловіків повинні стильно виглядати і поширювати позитив. Подумай над таким варіантом, який, наприклад, буде уособлювати його улюблений фільм, пісню або значущий момент.

А при замовленні чашки для дівчат можна відобразити певний випадок з вашого спільного проведення часу.

Для батьків, бабусь або дідусів будуть в радість кухлі, які їм зможуть ще раз нагадати про їх молодості. А на дітей проведуть величезне враження чашки з малюнками їх улюблених героїв з мультиків.

Відмінним варіантом недорогого і символічного подарунку для вчителя стане іменна чашка. До того ж, вона зможе придбати особливий сенс, якщо висловити на ній свою подяку.

Щирі слова завжди дуже чіпають. А якщо їх відобразити на поверхні, то вони, не перестаючи, зможуть викликати бурю приємних емоцій.

Невеликий віршик, жартівливий напис або дружній підступ, розміщений на стінках чашки на замовлення, щодня буде служити нагадуванням про тебе, і піднімати настрій господаря.

Отож, не відкладай покупки прикольних кухлів в інтернет-магазині «Dreams» з відправкою до Києва, Львова, Полтаву, Одеси, Запоріжжя та по всій Україні.

І, найголовніше, уяви, що беручи подарунок в руки, він буде згадувати про тебе з найтеплішими почуттями. А більшого від подарунка і не побажаєш, вірно?

У нас можна купити прикольні кружки для коханої людини, родичів, колег, начальника, доктора, перукаря, вчителі або іншої людини, яка дорога тобі.

У нашому магазині Дрімс ти можеш знайти багато оригінальних і прикольних чашок з доставкою по всій Україні. Ми відправляємо посилки за допомогою сервісів "Нова пошта" та Justin.

В інтернет-магазині Дрімс чашки коштують від 170 грн. Однак у нас часто бувають акції, під час яких вони стоять ще менше. Дивись в нашому інтернет-магазині найкраще.