-20% на чашки та постери для мами до Дня Матері (до 9.05 включно)
Авторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутньогоАвторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутньогоАвторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутнього
Авторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутнього
Авторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутнього
Авторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутнього
Авторський настінний годинник ручної роботи Грань майбутнього

Авторський настінний годинник ручної роботи “Грань майбутнього”, придбати в інтернет-магазині подарунків Dreams

950 грн.

Придбати в 1 клік

Годинник «Грань майбутнього» неповторні і в єдиному екземплярі, що робить їх унікальним подарунком. Саме це виділяє їх серед одноманітних однакових годин.

Наш годинник не просто годинник, це витвір мистецтва! Їх головне завдання – служити прикрасою інтер’єру. Вони повинні радувати око, стати гармонійним колірним плямою або яскравим художнім акцентом на стіні, де їм доведеться жити.

Авторські настінні годинники ручної роботи є ідеальним подарунком як собі самому, так і бажаним подарунком вашим близьким і друзям. Такий подарунок буде завжди високо оцінений і ніколи не виявиться непотрібною, зайвою річчю в домі.

Розміри годинника

Висота – 30 см
Ширина – 30 см

Особливості

основа – дерево
виконання – акрилові фарби
покриття – акриловий лак

Замовлення можна буде оплатити перекладом на карту або післяплатою при отриманні у відділенні перевізника.

Ми пакуємо усі подарунки відповідно до вимог служби доставки, в якій відправляємо, щоб максимально гарантувати їх збереження під час перевезення.

Так звісно.
Ми можемо відразу відправити подарунок адресату при його повній передоплати. Ще можемо оплатити за тебе послуги доставки (також за передоплатою), щоб адресат просто прийшов і забрав подарунок, який йому призначений.

Стеж за акціями на нашому Instagram-каналі @shop.dreamsland. Там також можна брати участь в різних розіграшах подарунків, які ми проводимо.