-20% на чашки та постери для мами до Дня Матері (до 9.05 включно)
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»
Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream»

Скринька-купюрниця ручної роботи «Dream», придбати в інтернет-магазині подарунків Dreams

620 грн.

Придбати в 1 клік

Купюрніца зроблена в авторській техніці. Вона стане прекрасним подарунком на будь-яке свято. А так же це відмінний подарунок для себе, щоб відкладати кошти на свою мрію.
У неї поміщаються купюри будь-якої гідності. Всі використовувані матеріали високої якості, не токсичні і абсолютно безпечні для здоров’я. Особливого догляду не вимагає.
В роботі використовувалися акрилові художні фарби, металеві підвіски, стрази, шкатулка покрита акриловим лаком, на зворотному боці шкатулки фетр.

Дана скринька існує тільки в одному екземплярі!
Встигни придбати її!

Розміри скриньки

Довжина: 18 см
Ширина: 9 см
Висота: 3 см

Замовлення можна буде оплатити перекладом на карту або післяплатою при отриманні у відділенні перевізника.

Ми пакуємо усі подарунки відповідно до вимог служби доставки, в якій відправляємо, щоб максимально гарантувати їх збереження під час перевезення.

Так звісно.
Ми можемо відразу відправити подарунок адресату при його повній передоплати. Ще можемо оплатити за тебе послуги доставки (також за передоплатою), щоб адресат просто прийшов і забрав подарунок, який йому призначений.

Стеж за акціями на нашому Instagram-каналі @shop.dreamsland. Там також можна брати участь в різних розіграшах подарунків, які ми проводимо.